Turniej Amator 35+

13 stycznia 2019 r. przeprowadzony został amatorski turniej piłki halowej AMATOR 35+. Jak sama nazwa wskazuje wiek uczestników przekraczał 35 lat. Nie przeszkodziło to w rozegraniu zawodów na solidnym poziomie, któremu towarzyszyła przyjacielska atmosfera. W zmaganiach wzięło udział 7 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rywalizacji przyglądała się spora grupa kibiców, żywiołowo reagując na boiskowe wydarzenia. W finale spotkały się drużyny Samarytanin Opole i All Stars Szczedrzyk. Opolanie okazali się lepsi, zwyciężając w turnieju. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna FC Brynica pokonując OKS Geriatrię. Kolejne miejsca przypadły Ligocie Turawskiej, Orłom Leszka i drużynie Eltor Opole. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Królem strzelców został Tomasz Wocław. Raz jeszcze gratulujemy.